logotype

WOŚP 2016 - Mamy kolejny rekord!

Po raz 24. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zagrała w całym kraju, zagrała poza jego granicami, zagrała też w Stalowej Woli. I to zagrała po kolejny rekord! W tym roku uzbieraliśmy aż 111 120,14 PLN!

W Stalowej Woli odbył się 24. Finał WOŚP. Ponad 200 wolontariuszy kwestowało na ulicach całego miasta oraz powiatu. Dodatkowo odbył się szereg imprez kulturalno-rozrywkowych i sportowych dedykowanych Finałowi. Wszystkie imprezy, jak i sama kwesta udały się znakomicie, a przede wszystkim bezpiecznie i dzięki temu możemy świętować kolejny rekord! Dziękujemy wszystkim sponsorom, wolontariuszom, organizatorom i ludziom dobrej woli, którzy wsparli tą szczytną inicjatywę. Jesteśmy bardzo dumni, że nasze stowarzyszenie było po raz kolejny współorganizatorem lokalnego Sztabu i imprez towarzyszących 24. Finałowi WOŚP w Stalowej Woli.  Mamy nadzieję, że widzimy się przy kolejnym, jubileuszowym 24. Finale WOŚP w Stalowej Woli.

Zapraszamy na stronę i facebook-a naszego Sztabu:

www.wosp.stalowawola.pl

www.facebook.com/sztabstalowawola

Serwis internetowy powstał w ramach projektu pn. "Centrum Aktywizacji Organizacji Pozarządowych", finansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich
   

 

2020  Grupa Inicjatyw Twórczych w Stalowej Woli   globbers joomla templates