logotype

O nas

Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Twórczych to ludzie, ich pasja i zaangażowanie. To pogląd, że działalność dla społeczeństwa jest czymś zupełnie naturalnym, czymś, co może przynosić satysfakcję  i dawać radość.

Stowarzyszenie powstało w 2013 roku, jednak nasza działalność sięga dużo wcześniej. Od wielu lat my - członkowie grupy  - angażujemy się, tworzymy i wspieramy przedsięwzięcia z obszaru szeroko rozumianej aktywności społecznej. Mamy na swoim koncie udział w licznych projektach o charakterze kulturalno-rozrywkowym, artystycznym, charytatywnym, prozdrowotnym czy sportowym. Na co dzień funkcjonujemy w tym obszarze, dzięki czemu posiadamy odpowiednie doświadczenie i kompetencje, aby profesjonalnie realizować nasze założenia, pomysły i pasje, a także nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Pragniemy aktywnie działać dla siebie i dla społeczeństwa. Interesuje nas zwłaszcza  przestrzeń naszego miasta i regionu. Chcemy dokonywać różnego rodzaju przedsięwzięć na wielu płaszczyznach, przede wszystkim kultury, zdrowego stylu życia, wolontariatu.  W swojej pracy stawiamy na wysoką jakość, profesjonalizm i satysfakcję zarówno tych, którzy z nami współpracują, jak i własną.

Wyznaczanie nowych celów i ich realizacja, po to, by zmieniać na lepsze otaczającą nas rzeczywistość. To właśnie my!

Serwis internetowy powstał w ramach projektu pn. "Centrum Aktywizacji Organizacji Pozarządowych", finansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich
   

 

2020  Grupa Inicjatyw Twórczych w Stalowej Woli   globbers joomla templates